Vinylové podlahy

Vinylové podlahy patří mezi ty vůbec nejoblíbenější a to z několika důvodů. Jsou mechanicky odolné, jsou voděodolné a mají dobrý poměr cena / výkon. Další výhodou je velmi široká škála různých dekorů. V našem studiu máme několik set až tisíc druhů, které vám rádi osobně předvedeme.

Lepený vinyl

Doménou lepeného vinylu je možnost položení po celé ploše místnosti bez využití přechodových lišt. Mezi hlavní výhody určitě patří jeho vlastnosti díky gumovému materiálu. Tento druh vinylu je měkký a pocitově teplý. Zároveň je v místnosti i o trochu lepší akustika. Zároveň tento druh vinylu snese větší zátěž – můžete na něj položit i například piáno. V případě poškození lze snadno vyměnit jednotlivý díl za nový.

Click vinyl

Click vinyl lze položit i na velké plochy, je však nutné z místnosti oddělat vestavěný nábytek a dilatovat téměř každou místnost kvůli rozpínání materiálu. Tento druh vinylu se jinak pokládá velice snadno díky předpřipravené podložky zespodu, což je velká výhoda.

Nejoblíbenější dekory

Vybrali jsme pro vás 20 nejoblíbenějších dekorů, které si naši zákazníci zamilovali. Pevně věříme, že si vyberete a pokud náhodou ne, zastavte se k nám na prodejnu, kde máme razantně širší sortiment. Ukážeme vám širokou nabídku dekorů, různé výrobce a pak dle využití vám pomůžeme s výběrem.