O nás

Něco málo o našem skromném truhlářství a podlahovém studiu.

Toto truhlářství & podlahové studio, které nese jméno U Jiříka, založil můj tatínek Miroslav Jiřík v roce 1995. V tehdejší době se firma zaměřovala na prodej stylového a nadčasového nábytku do celého interiéru a pak zejména nábytku do koupelny. Vedle toho firma prodávala i nejrůznější dlaždičky, obklady a další potřebné vybavení. O dva roky později, v roce 1997, jsem do firmy přišel já – Martin Jiřík (těší mě). V tuto dobu se na trhu začaly objevovat laminátové podlahy, kterých jsem se chopil a začal tento sortiment dále rozvíjet. Začaly první pokládky u našich tehdejších klientů, což byl zlom. Dříve jsme podlahy jen prodávali, nyní jsme začali s naší vlastní realizací, u které jsme využívali mnohaleté zkušenosti.

Dále jsem prohluboval naší truhlářskou činnost a firma začala nabírat na obrátkách. Poptávek na realizaci kuchyní začalo přibývat a my tak vedle podlahového studia začali dělat komplexní služby. Dokázali jsme zhotovit a vybavit téměř celou domácnost od podlahy po veškerý nábytek, kuchyňské linky, schody a skříně.

Naše rodinná firma začala ve stodole, pak jsme ve starém JZD montovali nábytek. Dnes máme vlastní zázemí, pár zaměstnanců a nejnovější technologie, avšak láska k řemeslu přetrvala dodnes.

Martin Jiřík