Laminátové podlahy

Dnešní laminátové podlahy jsou velmi estetické a zároveň velice odolné. Dokonce mají záruku na udržení vody na svém povrchu až 10 hodin. Lamino tak nabízí velmi široké pole využití od obývacího pokoje, až po koupelnu. Ceny se pohybují od 399 Kč/m.

Vysoká odolnost

Laminátové podlahy jsou velmi robustní, snadno udržovatelné, moderní a zároveň působí nadčasově. Tento druh podlahy je jeden z nejprodávanějších v kategorii tvrdých podlah právě kvůli svým vlastnostem. Vyzdvihnout si zaslouží vysoká odolnost, která zaručí dlouhou životnost a zároveň i skvělý vzhled po delší době používání.

Struktura povrchu

Lamino bývá často opatřeno speciálními a antistatickými povrchy s vyraženou strukturou. Díky tomu jsou póry, praskliny a další struktury dekoru vidět i po hmatu cítit. Horní vrstva je pak zároveň ještě ošetřena systémem pro ochranu otěru a vzniku mikroškrábanců.

Nejoblíbenější dekory

Vybrali jsme pro vás 16 nejoblíbenějších dekorů, které si naši zákazníci zamilovali. Pevně věříme, že si vyberete a pokud náhodou ne, zastavte se k nám na prodejnu, kde máme razantně širší sortiment. Ukážeme vám širokou nabídku dekorů, různé výrobce a pak dle využití vám pomůžeme s výběrem po technické stránce.