Dřevěné podlahy

Podlahy v kostce - co jsou to parkety?

Co je to tvrdé kompozitní dřevo?

Parkety Quick-Step se skládají ze tří vrstev skutečného dřeva. Díky pečlivému výběru surovin a sofistikovanému výrobnímu procesu jsou podlahy z tvrdého dřeva velmi stabilní a trvanlivé.

Proč si vybrat parkety?

1. Jsou skutečně přírodní

Máte-li rádi ve svém interiéru teplo a autentičnost, nic nepřekoná skutečně přírodní podlahu z masivního dřeva. Z její výjimečné krásy se můžete radovat po celý život.

2. Jsou dodávány se zárukou po celou dobu životnosti

Parketovou podlahu si můžete užívat tak dlouho, jak budete chtít. Tyto podlahy jsou navrhovány s takovým zanícením a know-how, že je na ně poskytována záruka až na celou dobu životnosti.

3. Jsou velmi stabilní

Pečlivě zpracované vrstvy parketových podlah Quick-Step zajišťují v průběhu času vynikající trvanlivost a stabilitu. Dokonalá orientace těchto různých vrstev absorbuje tlaky a napětí a omezuje smršťování a rozpínání na absolutní minimum.

4. Mají předem provedenou povrchovou úpravu

Na rozdíl od jiných dřevěných podlah parketová podlaha Quick-Step nevyžaduje žádnou poinstalační práci. Není zapotřebí žádné broušení podlahy; nevzniká nepořádek a prach; není nutné žádné lakování, olejování ani natírání barvou. Můžete si novou podlahu užívat ihned, jakmile je položena.

5. Snadno se instalují

Instalace parketové podlahy Quick-Step je díky patentovanému systému Uniclic Multifit hračkou.

 

KOLEKCE DŘEVĚNÝCH DUBOVÝCH PODLAH

---

Dřevěné podlahy ESCO 

Třívrstvé, dřevěné podlahy ESCO  Masivní dubové podlahy mají své neopakovatelné kouzlo. Díky široké nabídce, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální“ šířku i tloušťku prken a kombinaci z různými povrchy a barvami si vytvoříte u vás doma ten svůj „správný koutek přírody“ podle vašich snů a představ.

 Můžete si vybrat z velké nabídky povrchů a barev u českého výrobce značky ESCO. českého výrobce značky ESCO.  u  

Součástí nabídky je i komplexní zhotovení nutného podkladu pod podlahu.

 Třívrstvé dřevěné podlahy značek Quick Step a Meister.