Vestavěné skříně na míru

Jednou z hlavních předností skříní na míru je optimální využití zastavěného prostoru. Vhodně navržená vestavěná skříň ušetří oproti běžné skříni několik cenných metrů obytné plochy. Různé typy dveřních systémů umožňují navrhovat skříně či šatníky na míru jakémukoliv interiéru, problémem nejsou ani půdní vestavby. Rozměry skříně, její podobu i vnitřní uspořádání dokážeme maximálně přizpůsobit přáním a požadavkům zákazníka.

Materiály

Materiály

Bohatý výběr dává možnost vyhovět i těm nejnáročnějším představám a požadavkům.

Široká škála dveřních výplní umožňuje sladit vestavěnou skříň s interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominantu místnosti. V naší nabídce najdete výplně:
  - zrcadlové, sklo, connex
  - dýhované
  - laminátové v různých dekorech
  - kazetové, mřížkové, žaluziové
  - ratanové výplety
  - lakovaná skla Lacobel a Lacomat
Vnitřní vestavbu vyrobíme přesně na míru z desek s tvrdým a snadno čistitelným povrchem. Desky mají lem z tvrzených hran ABS, které se vyznačují vysokou odolností.
Kování (rámy) křídel je ocelové či hliníkové, vždy je na výběr z několika barevných variant.

Vnitřní prostor skříně

Vnitřní prostor skříně

Díky celé řadě speciálních doplňků a úložných systémů získáte perfektní přehled.

Využijte optimálně každý centimetr vnitřního prostoru Vaší vestavěné skříně. Věšáky na kalhoty, sukně či kravaty jsou řešeny výsuvně. Stejný princip lze uplatnít také pro police, botníky či držáky na pásky a jiné drobnosti.
Další nabídku tvoří například sklopné šatní tyče, drátěný program a různé typy osvětlení.
Užitečným detailem pak může být ještě výsuvné žehlící prkno nebo úchyt na hadici vysavače.

Kování pro posuvné dveře

Vnitřní prostor skříně

Stále více domácností hledá možnost, jak za přijatelnou cenu řešit problém s úložným prostorem a řešení se nabízí ve formě vestavěných skříní. Jejich cena však zatím převyšuje na našem trhu možnosti velké části rodin. Proto jsme začali dodávat kování pro vestavěné skříně S60 od firmy SALU. Jeho montáž může provádět jak odborník tak i domácí kutil, výsledný efekt bude srovnatelný s mnohem dražšími systémy dveří na míru.

Dále dodáváme kování od firem Wireli a Blum.

 

Vaše vestavěná skříň

Vaše vestavěná skříň

Přijďte se k nám poradit a nahlédnout do naší nabídky.

Naše firma Vám kromě samotného výběru z mnoha typů a druhů vestavěných skříní nabízí také zaměření prostoru našim odborným pracovníkem a následnou konzultaci, jejímž cílem je upřesnění celkového provedení skříně, specifikace vnitřní výbavy a samozřejmě také cenová kalkulace.