Schodiště

Schodiště je nezbytným funkčním a estetickým prvkem v každém vícepodlažním domě či bytě. Ať už stavíte či „jen“ provádíte rekonstrukci, schodiště vždy tvoří výraznou dominantu interiéru. Naše firma Vám zhotoví schodiště na míru, s použitím kvalitních materiálů a s vysokou kvalitou provedení. Jsme připraveni vždy vyhovět Vašim přáním i atypickým požadavkům.

Sortiment

Sortiment

Schodiště vyrábíme jako samonosné konstrukce či jako schodišťové obklady.

Samonosné schodiště může být přímočaré, jednou či dvakrát lomené, zatočené, točené kolem středové osy nebo podestové. Schodišťové obklady poslouží pro obložení kovových konstrukcí či betonových monolitů. Schodiště může být přimořeno pro přesnější sladění s interiérem či opatřeno otěruvzdorným transparentním lakem od některého z předních evropských výrobců.

Materiál

Materiál

Dřevo je klasický přírodní materiál. Vyniká jak kvalitou, tak i užitnou a estetickou hodnotou.

Náš sortiment tvoří schodiště z masivního dřeva dubu, buku, javoru, jasanu, břízy, modřínu, borovice a smrku.
Je rovněž možno využít alternativní materiály či různé kombinace (dřevo a kov, apod.). Při výběru vhodného materiálu je nutno klást důraz na celkový vzhled Vašeho interiéru.

Vaše schodiště

Vaše schodiště

Neváhejte nás kontaktovat již na počátku, když se o Vašem schodišti rozhodujete.

Rádi Vám poradíme s výběrem a pomůžeme zvolit tu nejlepší variantu, na základě Vašich požadavků. Náš firemní technik u Vás provede zaměření prostoru pro schodiště, posouzení situace a vhodnosti typu schodiště a doporučí typ dřeviny z hlediska barevného souladu s interiérem. Bezplatně Vám připravíme přibližnou cenovou kalkulaci.