Plovoucí podlahy vinylové

Quick-Step Livyn (vinyl)

Quick-Step Livyn je pohodlná a vysoce kvalitní podlaha, jež spojuje přirozený vzhled a dojem přírodního dřeva se všemi praktickými výhodami syntetického materiálu

Proč si vybrat podlahu Livyn?

 1. je vodotěsná
 2. je tichá
 3. je pevná
 4. je tenká
 5. snadno se udržuje

Vinylové podlahy FORBO

Vinylové podlahy konečně umožňují použití atraktivních dekorů v místnostech, kde jste o nich doposud jen snili. Díky své voděodolnosti jsou ideálním řešením do koupelen či kuchyní. Domácnosti silných alergiků, kde je potřeba udržovat nadstandardní čistotu za použití silnějších čistících prostředků, mohou díky vinylovým podlahám konečně získat trendový vzhled. Vinylové podlahy se vyznačují tedy zejména snadnou pokládkou i údržbou, pružností, odolností i širokou škálou dekorů.

 

Vinylové podlahy QUICK STEP

Quick-Step Livyn jsou tvrdé a praktické vícevrstvé podlahy s tištěným povrchem v různých barvách. Díky vysoce kvalitnímu syntetickému jádru jsou podlahy Livyn vodotěsné a tlumí hluk. Podlahy Livyn navíc působí velmi teple a měkce na nohy, a protože jsou výjimečně tenké, lze je snadno položit na stávající rovné podlahové krytiny. Podlahy Livyn tvoří čtyři vrstvy:

Co je to Livyn?

Co je to Livyn? (vinyl)

 1. Vysoce odolná vrchní vrstva
 2. Vinylová dekorační vrstva s jemným tiskem
 3. Pevné vinylové jádro odolné proti nárazu
 4. Extra stabilizační vrstva
 5. Vysoce účinná spodní vrstva odolná proti nárazu

 

Vinylové podlahy Quick-Step Livyn jsou dodávány ve dvou verzích v závislosti na instalační metodě, tedy jako plovoucí nebo lepené.

Inspirativní interiéry

Nabízíme prodej a pokládku vinylových podlah jak na nosné desce tak k přímému nalepení na podklad

V poslední době jsou vinylové podlahy oblíbenou krytinou bytových designerů pro jejich rozmanitost dekoru, vysoké zátěže a ideální tepelné vodivosti v případě vytápěné podlahy.

Dále nabízíme

 • vinylové podlahy fatra RS-click, Gerfloor, Novilon, Wineo, Conceptline a Expona.
 • Také nabízíme podlahy , které jsou alternativou k laminátové a vinylové podlaze: Živé podlahy od firmy EGGER a MEISTER CATEGA FLEX.