Plovoucí podlahy dřevěné třívrstvé

KOLEKCE DŘEVĚNÝCH, TŘÍVRSTVÝCH PODLAH

Třívrstvé, dřevěné podlahy ESCO

Masivní dubové podlahy mají své neopakovatelné kouzlo. Díky široké nabídce, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální“ šířku i tloušťku prken a kombinaci z různými povrchy a barvami si vytvoříte u vás doma ten svůj „správný koutek přírody“ podle vašich snů a představ.  Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy jsou v současnosti velmi používané . A to nejen kvůli tomu, že jsou vhodné na podlahové topení, ale také díky jejich stabilní konstrukci. Naše vícevrstvé dřevěné podlahy ESCO jsou absolutně nerozeznatelné od masivních dubových podlah, protože horní nášlapná vrstva se rozřezává právě z masivních dubových podlah a i u těchto dřevěných podlah platí ,že si můžete vybrat z velké nabídky povrchů a barev u českého výrobce značky ESCO. českého výrobce značky ESCO.  u    u českého výrobce značky ESCO. českého výrobce značky ESCO.  u    u českého výrobce značky ESCO. českého výrobce značky ESCO.  u    u českého výrobce značky ESCO. českého výrobce značky ESCO.  u     .

.můžete vybrat z velké nabídky povrchů a barev u českého výrobce značky ESCO. českého výrobce značky ESCO.  u  

Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy jsou v současnosti velmi používané . A to nejen kvůli tomu, že jsou vhodné na podlahové topení, ale také díky jejich stabilní konstrukci. Naše vícevrstvé dřevěné podlahy ESCO jsou absolutně nerozeznatelné od masivních dubových podlah, protože horní nášlapná vrstva se rozřezává právě z masivních dubových podlah a i u těchto dřevěných podlah platí ,že si můžete vybrat z velké nabídky povrchů a barev 

Třívrstvé, dřevěné podlahy ASKO

Třívrstvá, dřevěná podlaha s patentovaným zámkovým systémem pokládky UNICLIC, vhodná do všech bytových prostor. Snadno udržovatelná, ekologicky nezávadná, s možností opakované renovace. Povrch lamel opatřen 5-ti vrstvami UV laku značky „KLUMP“ poskytující odolnost proti oděru a škrábancům.
 Dřevěnné podlahy Europarkett jsou vhodné do všech bytových prostor. Vyznačují se kvalitním a moderním zpracováním, jednoduchou a rychlou pokládkou. Jsou vhodné pro podlahové vytápění a ideální pro alergiky. Europarkett má 30-ti letou tradici výroby dřevěných podlah.

  • PATENTOVANÝ ZÁMKOVÝ SYSTÉM UNICLIC
  • 30-TI LETÁ TRADICE VÝROBY DŘEVĚNÝCH PODLAH
  • POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKEM NEBO OLEJEM
  • Třívrstvé, dřevěné podlahy ESCO  V-SPÁRY ZVÝRAZŇUJÍCÍ VZHLED PRKEN

Třívrstvé, dřevěné podlahy Quick Step

Co je to kompozitní dřevěná podlaha?

Quick-Step je průkopníkem v inovacích a klade důraz na kvalitu, a proto ví, jak vyrobit dokonalé kompozitní dřevěné podlahy. Díky pečlivému výběru různých vrstev produktu a jejich spojování v optimalizovaném výrobním procesu může garantovat odolnost a dlouhou životnost tohoto typu podlah. Nemůžeme vám sdělit tajemství výroby, ale můžeme vám poskytnout více informací o kompozitních dřevěných podlahách.

Quick-Step Parquet engineered wood flooring

Porovnání masivní a kompozitní dřevěné podlahy

Masivní dřevěná podlaha je sice krásná, ale také relativně drahá. Kromě toho zatěžuje životní prostředí a její pokládka není úplně jednoduchá kvůli hmotnosti prken. Kompozitní dřevěné podlahy jsou ideální alternativou. Vypadají podobně jako masivní dřevěné podlahy a vytvářejí podobnou atmosféru. Díky důmyslnému zpracování se však vyznačují též dlouhou životností a snadným používáním.

Žádné deformace

Dřevo reaguje na změny teploty a vlhkosti a prkna se mohou v důsledku těchto vlivů zvětšovat nebo dokonce kroutit. Kompozitní dřevěné podlahy Quick-Step jsou vyrobeny ze čtyř odolných vrstev, které jsou slepeny dohromady křížovým způsobem. Příčné položení brání veškerým možným deformacím prken vlivem vlhkosti a teplotních změn.

Více vrstev

Kompozitní dřevěné podlahy Quick-Step se skládají ze tří vrstev masivního tvrdého dřeva a ochranné povrchové vrstvy. Svrchní vrstva je z pečlivě vybraného masivního dřeva o tloušťce 3 mm a nabízí se v široké škále barev a struktur. Jádro se skládá z dřevotřísky (u našich podlah „Compact“) nebo ze dřeva hevea (kaučukovník), a zaručuje tak snadné zapadnutí a pevné spojení během montáže. Pro výrobu spodní vrstvy používáme dřevo šetrné vůči životnímu prostředí, které je pečlivě vysušené a nabízí dokonalou rovnováhu pro vaši podlahu.

Povrchová úprava

Všechny naše podlahy z tvrdého dřeva chrání před opotřebením, poškrábáním a skvrnami sedm vrstev laku s UV filtrem. Alternativně se používají dvě vrstvy kvalitního oleje, které dodávají podlaze extra-matný, přirozený vzhled a půvab i při stárnutí. 

Náš TIP: Planbar od Paradoru a designer Quick Stepu 

 

Masivní dubové podlahy mají své neopakovatelné kouzlo. Díky široké nabídce, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální“ šířku i tloušťku prken a kombinaci z různými povrchy a barvami si vytvoříte u vás doma ten svůj „správný koutek přírody“ podle vašich snů a představ.