Obklady a dlažby

Nabídku naší firmy tvoří kvalitní tuzemské i zahraniční obklady a dlažby všech kategorií - od těch cenově nejpříznivějších až po luxusní. Jsme autorizovaným dodavatelem výrobků RAKO, Lasselsberger, Paradyz, Cerrol či Opoczno. Dále nabízíme výběr produkce od vybraných výrobců z Itálie a Španělska. Můžete si k nám přijít pro inspiraci, poradit se, nakoupit nebo třeba rovnou objednat kompletní instalaci zboží u Vás doma.

Kuchyň

Kuchyň

Na správné volbě obkladů a dlažby závisí celkový vzhled Vaší kuchyně.

Dobře zvolené kuchyňské obklady ladí s linkou
i s dalším vybavením kuchyně. Dají se snadno udržovat a jsou dostatečně odolné. Naše nabídka obsahuje produkty, vhodné pro každý typ kuchyně. Máme obklady jak v klasických menších rozměrech, tak i v současnosti velmi oblíbené větší 30x60 a 60x90 cm.

Dlažba do kuchyně musí být především odolná proti pádu těžších předmětů, vhodně povrchově upravená a měla by ladit s celkovým rázem místnosti. Přiďte si k nám vybrat ze širokého sortimentu předních českých i světových výrobců.

Koupelna

Koupelna

Kromě vlastního prodeje koupelnových obkladů a dlažeb provádíme také odbornou pokládku.

Zajistíme stavbu Vaší nové koupelny. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen, včetně dopravy, instalace zboží, odvozu sutin a záručního a pozáručního servisu. Odbornou pokládku obkladů a dlažeb ve Vaší koupelně provedou naši obkladači, kteří k práci používají specializované nářadí a stavební chemii předních výrobců.

Při výběru barvy a velikosti obkladů a dlažby do koupelny je nutno vzít v potaz zejména:
  - rozměry koupelny a celkový ráz prostoru
  - přítomnost umělého či přirozeného světla
  - dlažba do koupelny by měla být neklouzavá, odolná proti otěru a vlhkosti 

V naší prodejně vystavujeme zboží od celé řady firem.

Např.: SanSwiss, Ravak, Vagnerplast, JikaOpoczno, Cersanit, RakoParadyz

Ostatní prostory

Ostatní prostory

Obklady a dlažby jsou vhodné i do dalších prostor, vnitřních i těch venkovních.

Proč se ve fantazii omezovat jen na koupelnu a kuchyň. Díky svým charakteristickým vlastnostem a nekonečnému množství vzorů, barev a kombinací jsou obklady i dlažby vhodné do dalších prostor. Lze je využít do předsíní či chodeb, ale třeba i do obytných místností, dále např. na terasy nebo balkony.

Obkladové a dekorační panely

Obkladové a dekorační panely

Individuální nápady a jejich praktické využití jsou současným trendem. Kolekce panelů firmy Meister splní každé vaše přání i představu.

Kresba, letokruhy a hra barev činí výrobky ze dřeva nezaměnitelné a unikátní. To platí i pro naše panely z ušlechtilého dřeva a jejich vybrané povrchy. Všechny panely z ušlechtilých dřev značky MEISTER přesvědčí individualitou a charakterem. Ať se jedná o klasickou variantu, například javor, dub a třešeň, nebo o moderní břízu, pinii či ořech.

Další řešení dekoračních panelů nabízí patentovaný systém Uniclic, který byl vyvinut společností Unilin, umožňuje namontovat panely rychle a snadno a bez viditelných spár.

Víc než jen doplňky

Kvalitní obklady a dlažba si jistě zaslouží stejně kvalitní uchycení a finální úpravu.

Prodáváme proto také sortiment stavební chemie od renomovaných výrobců. Pojem stavební chemie zahrnuje například spárovací hmoty, lepící tmely, lepidla, pružné těsnící prostředky, ochranné směsi apod. To vše najdete v naší nabídce.